Witamy w Klubie Mleczaka naszych Partnerów:

PATRONI HONOROWI

PATRON HONOROWY
Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak

PATRON HONOROWY
Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Polskie Towarzystwo Stomatologiczne to organizacja zrzeszająca polskich stomatologów, która została założona w 1951 roku. Jej celem jest przede wszystkim rozwijanie wiedzy stomatologicznej wśród lekarzy stomatologów, inicjowanie dyskusji nt. nowych problemów medycznych oraz popularyzacja wiedzy medycznej ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii. Działalność PTS to także troska o zdrowie społeczeństwa, poprzez kształcenie prawidłowych postaw społecznych w zakresie higieny jamy ustnej zarówno wśród dorosłych, młodzieży jak i dzieci. W ramach działań edukacyjnych, PTS zainicjowało w roku 2018 ogólnopolski program o nazwie „Polska Mówi aaa”, wspierającej obchody Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej, zwracającego uwagę znaczenie zdrowia jamy ustnej dla całego organizmu. . Głównym celem PTS jest promocja Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej oraz inspirowanie różnych środowisk do podejmowania w tym dniu inicjatyw o charakterze profilaktycznym lub edukacyjnym.

PTS aktywnie wspiera inicjatywy poruszające temat zdrowia i higieny jamy ustnej, doceniając także inicjatywę skierowaną do przedszkolaków pn. „Klub Mleczaka”, której twórcą i organizatorem są ProgramyEdukacyjne.pl | Adliner.

FUNDATORZY NAGRÓD

FUNDATOR NAGRÓD
książeczek dla przedszkoli

Wydawnictwo Dwukropek oferuje barwne i wciągające opowieści oraz przepiękne ilustracje w bogatej ofercie książek dla młodszych i starszych czytelników.

Książki pod znakiem Dwukropka są nagradzane i pozytywnie oceniane przez recenzentów.

Ale dla nas najważniejszym recenzentem jest młody czytelnik.

To właśnie dzieciom dostarczamy wiele radości, wiedzy i przygód z każdą nową książką i z każdą przewróconą stroną.

www.dwukropek.com.pl

FUNDATOR NAGRÓD
książeczek dla przedszkoli

Wydawnictwo Esteri zostało utworzone na początku 2015 roku w wyniku poszerzenia oferty wydawniczej EDRA Urban&Partner o pozycje popularnonaukowe oraz książki dla dzieci.

Staramy się dostarczyć naszym czytelnikom literaturę o wysokim poziomie edukacyjnym i edytorskim, a dokonując wyboru publikacji dla najmłodszych zabiegamy, aby wydawane przez nas książki rozbudzały w nich ciekawość świata, kształtowały estetykę i promowały czytelnictwo.

Wśród Autorów związanych z wydawnictwem znajdą Państwo wiele docenianych i nagradzanych postaci kultury, literatury i sztuki.

www.esteri.pl

PATRON MEDIALNY