Konkurs – edycja 2

Zapraszamy do udziału w konkursie edukacyjnym pt. „W Klubie Mleczaka działamy – z próchnicą wygrywamy!”, w którym Ząbek Mleczak razem ze swoimi przyjaciółmi – Krokodylem Aleksandrem i Lisicą Karoliną podzielą się z nami tajemnicą czystych i zdrowych ząbków.  Bohaterowie Mleczakowego Klubu, wspólnie z dziećmi, będą chcieli stworzyć najważniejszego pomocnika do walki z próchnicą. Następnie razem udadzą się do gabinetu stomatologicznego, a na koniec przygotują zdrową dla zębów i kości przekąskę.

Zasady Konkursu „W Klubie Mleczaka działamy – z próchnicą wygrywamy!”:

• Konkurs składa się z trzech zadań edukacyjnych:
  1. Pomocnik Mleczaka. Przedmiotem konkursu jest wspólne wykonanie przez dzieci, dowolną techniką, SZCZOTECZKI DO ZĘBÓW.
  2. Krokodyl Aleksander u dentysty. Przedmiotem konkursu jest wspólne wykonanie przez dzieci, dowolną techniką, GABINETU STOMATOLOGICZNEGO, do którego poszedł Krokodyl Aleksander.
  3. Zdrowe śniadanie Lisicy Karoliny. Przedmiotem konkursu jest wykonanie przez dzieci na papierowych talerzykach, dowolną technika, ZDROWEGO I PEŁNOWARTOŚCIOWEGO POSIŁKU.
  •  Wykonane prace konkursowe sfotografować i wykonane zdjęcia przesłać w określonych niżej terminach:
  1. Pomocnik Mleczaka – 20.10-31.12.2023 r.
  2. Krokodyl Aleksander u dentysty – 01.01-29.02.2024 r.
  3. Zdrowe śniadanie Lisicy Karoliny– 01.03-30.04.2024 r.
  • Zdjęcia wykonanych prac konkursowych należy przesyłać na adres e-mail: info@klub-mleczaka.pl
  • E-mail ze zdjęciem pracy konkursowej powinien zawierać poniższe informacje:
    • nazwę przedszkola
    • dokładny adres
    • imię i nazwisko nauczyciela zgłaszającego pracę do konkursu
    • numer telefonu do przedszkola i/lub nauczyciela zgłaszającego pracę do konkursu
    • e-mail do przedszkola i/lub nauczyciela zgłaszającego pracę konkursową
    • informację o liczbie dzieci przygotowujących pracę konkursową
  • Prace konkursowe będą oceniane przez Jury.
  • Nagrodzonych zostanie 5 prac konkursowych oraz przyznanych 5 wyróżnień (w tym 2 specjalne).
  • Opublikujemy wyłącznie listę nagrodzonych i wyróżnionych prac konkursowych na naszej stronie internetowej www.klub-mleczaka.pl oraz na  facebooku/klubmleczaka
  • Wszystkie zdjęcia prac konkursowych zostaną opublikowane na www.klub-mleczaka.pl a wybrane na facebook/klubmleczaka.
  • Materiałami wspierającymi realizację konkursu są scenariusze zajęć tegorocznej edycji, wysłane wszystkim przedszkolom uczestniczącym w Klubie Mleczaka, na podany w zgłoszeniu do programu e-mail.